Akan Salyalardan Islanan Yakalara Son!

Enhit Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2017 yılında kurulmuştur.

İşimizi seviyoruz

İşimizi seviyoruz ve işimize değer veriyoruz. Bu yüzden ürettiğimiz ürünlerde doğaya ve bebeğinize zarar verecek hiçbir içerik barındırmıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan Enhitbaby sizlerin görüş ve önerilerine her zaman önem vermektedir.

Enhitbaby Hikayesi...

Hakkımızda

Enhit Tekstil Sanayi ve Ticaret 2017 yılında iki genç girişimci tarafından kurulmuş olup mevcut sektördeki bebek ürünlerine yeni bir bakış açısıyla yaklaşmıştır. Kendi oğlumuzun doğumuyla başlayan, bebek ürünlerindeki seçiciliğimizi ‘’daha iyisini biz neden yapmayalım’’ ile son bularak Enhitbaby markasını oluşturduk. Kendi ihtiyaçlarımızdan yola çıkarak başladığımız bu yolculukta en büyük kriterimiz sağlıklı ve kullanışlı ürünler üretmek oldu. Akan salyalardan ıslanan yakalara son sloganımızı benimsedik ve çift katlı salya önlüğümüzü ürettik.
Ürünümüzün önü ve arkası %100 pamuk, arada sıvı geçirmez kaplama mevcuttur. Bu sayede bebeğin tenine plastik veya naylon değmez. Bebeğinizin hassas tenine uygundur. Alerji yapmaz, terletmez. İster mama önlüğü ister salya önlüğü olarak kullanım seçeneği mevcuttur. 3 farklı çıtçıt ayarı sayesinde yeni doğan döneminden 2 yaşa kadar kullanım olanağı sağlamaktadır.